Kontakty

Hlavním investorem, organizátorem a jediným prodejcem celého projektu Bydlení Nedomice je společnost Aktivholding-Developer s.r.o.

Kontaktní osoba pro jakékoliv doplňující informace, či zájem o nemovitost:

Viktor Janovský

Viktor Janovský

  607 588 961
  [email protected]
Aktivreality - vždy něco navícHlavním investorem, organizátorem a jediným prodejcem celého projektu Bydlení Nedomice je společnost Aktivholding-Developer s.r.o.

Společnost je zařazena do působnosti společnosti Aktivholding s.r.o, s několikaletou působností pod realitní značkou Aktivreality, dlouhodobě známá na místním trhu s nemovitostmi.

Manželé David a Jitka Horáčkovi

David a Jitka Horáčkovi
Majitelé společnosti

Garance kvality služeb Aktivreality, vždy něco navíc…

Náš slogan pro nás není jen pouhým reklamním tahákem, snažíme se klientům nabídnou opravdu maximální komfort a nejvyšší úroveň nabízených služeb.

K etickému kodexu, kterým jsou vázáni všichni spolupracující kolegové v Aktivreality, jsme přidali navíc garanci kvality služeb, kterou přidáváme zase něco navíc…


Slyšeli jste někdy již zkušenosti jiných klientů při koupi nemovitosti financované hypotečním úvěrem? Zkušenosti typu: „nevyšla mi hypotéka a přišel jsem v RK o zálohu“…atd.

Tak to se Vám u nás nestane. Klientům, kteří financují nákup nemovitosti prostřednictvím hypotečního úvěru, nabízíme samozřejmou jistotu a tou je „garance hypotéky“. Aktivreality nabízí smluvní závazek všem klientům, kteří si rezervují nemovitost, že v případě negativního výsledku hypotečního úvěru vyplatíme rezervační poplatek v plné výši zpět.


Asociace – Sdružení ochrany spotřebitelů je nestátní nezisková organizace, mající za cíl prosazovat spotřebitelům jejich práva v obchodních vztazích.

Aktivreality je jako jedna z mála realitních kanceláří držitelem certifikátu udělovaného asociací - sdružení ochrany spotřebitelů. Smluvní dokumenty a postupy prováděné v Aktivreality jsou v souladu s etickým kodexem sdružení ochrany spotřebitelů a prošly auditorní kontrolou této asociace.

Dojde-li mezi stranami ke sporu, má zájemce kupující právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, podá na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.