Domy

V rámci projektu Bydlení Nedomice vám nabízíme výstavbu rodinných domů na klíč podle individuálního výběru.

Díky spolupráci s prověřenou stavební firmou jsme schopni zajistit na šedesát typových dřevostaveb od nejmenších bungalovů, po velmi prostorné rodinné domy.

Je to snadné, jen si vyberte dům a pozemek, který se vám líbí. Veškeré ceny stavby na klíč jsou uváděny včetně DPH a po dokončení jsou připraveny k nastěhování (kromě kuchyňské linky). Pořídíte si tak nový moderní dům v této atraktivní lokalitě.

Z nabídky vybíráme

Dům 5+kk, 149 m2

Dům 5+kk, 149 m2
Dům 5+kk, 149 m2
Dům 5+kk, 149 m2
Dům 5+kk, 149 m2

Cena na klíč včetně základové desky: 3.795.000,- Kč

Dispozice:5+kk
Půdorysné rozměry domu:10.850 x 8.975 m
Celková podlahová plocha:149.3 m2
Plocha základové desky:149.3 m2
Celkový obestavěný prostor:625.9 m3
Sklon střechy:40 °

Nejprodávanější dům z typové nabídky je mezi klienty aktuálně jednoznačným favoritem. Vyznačuje se vzdušností, prosvětlením, moderním trendy vzhledem. V přízemí domu o dispozici 5+kk je obývací pokoj s velkými prosklenými plochami oken a vstupem přímo na terasu, schodiště a kuchyně s jídelnou, které vytvářejí jeden společný obytný prostor. Dále je zde technická místnost, spíž, koupelna s WC a hostinský pokoj. Podkroví je navrženo jako „soukromá část domu“, kde se nachází ložnice, dva další pokoje, koupelna s WC, komora a hala, která se dá využít jako pracovní kout. Moderní vzhled domu podtrhuje sedlová střecha bez přesahů. Chcete-li architektonicky zajímavý, moderní a finančně dosažitelný dům, není co řešit. Tento dům si navíc můžete prohlédnout předem, vzorový dům stojí v Šestajovicích.

Dům 4+kk, 75 m2

Dům 5+kk, 75 m2
Dům 5+kk, 75 m2
Dům 5+kk, 75 m2
Dům 5+kk, 75 m2

Cena na klíč včetně základové desky: 2.673.750,- Kč

Dispozice:4+kk
Půdorysné rozměry domu:11.750 x 7.525 m
Celková podlahová plocha:74.6 m2
Plocha základové desky:88.4 m2
Celkový obestavěný prostor:388.6 m3
Sklon střechy:22 °

Moderní přízemní bungalov o dispozici 4+kk. Kvalitní dřevostavba o vnitřní podlahové ploše 74,6m2 umožní pohodlné bydlení i vícečlenné rodině. Do domu se vchází přes zádveří, přímo proti vstupu je vchod do chodby, ze které se dostanete do obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelny, samostatného WC a dvou pokojů. Třetí pokoj je přístupný z obývacího pokoje, ve kterém prosklené francouzské okno umožňuje přímé propojení interiéru s exteriérem, tedy obývací místnosti se zahradou.

Garantujeme ve smlouvě o dílo všem našim klientům tzv. celoživotní záruku na nosnou konstrukci domu. Nikdo se tak nemusí bát, že se dřevostavbě po několika letech provozu něco zásadního stane.

Výhody dřevostaveb

RYCHLOST REALIZACE

Při stavbě dřevostavby dochází k minimalizaci mokrých procesů a zbylé procesy jsou suché. Vzniká tak velmi významná časová úspora oproti výstavbě zděného domu.

ŽIVOTNOST

Projekty rodinných domů jsou navrženy na vysokou životnost. Na domy je poskytována celoživotní záruka na nosnou konstrukci.

NIŽŠÍ NÁKLADY

Pořízení dřevostavby vyjde výrazně levněji, než stavba klasického zděného domu. Ušetříte i za zbytečné hypoteční úroky, neboť bydlíte dříve.

ÚSPORA ENERGIÍ

Dřevostavba splňuje požadavky energeticky úsporného domu. Na vytápění ročně ušetříte až desítky tisíc korun.

ZDRAVÉ BYDLENÍ

Dřevo je jedním z nejpřirozenějších stavebních materiálů. Jeho předností je i to, že dokáže vyrovnávat vlhkost v interiéru a udržovat stabilní klima.

VĚTŠÍ PODLAHOVÁ PLOCHA

Dřevostavby umožňují při stejném obestavěném prostoru využít větší vnitřní prostor oproti zděným stavbám a navíc vám, s ohledem na své tepelně-technické vlastnosti, ročně ušetří spoustu peněz.

VARIABILITA

Posunutí příčky, větší koupelna nebo více oken? Žádný problém! Rozvržení dispozice domu je ve vaší režii. Vstřícné řešení klientských změn je samozřejmostí.

NEHOŘLAVOST

Masivní dřevo na povrchu uhelnatí a brání tak rozšíření plamene do hloubky. U vícevrstvých konstrukcí brzdí rozšíření plamene těsnost stěn a absence dutých prostor.